365 ימים של כתיבה

עוד שנה עברה והספר כמעט לא התקדם. מספר השנים שהוא נכתב הוא כבר מוגזם בכל קנה מידה, שלא לדבר על מספר השנים שהוא נמצא במחשבות שלך. תמיד יש לעיכוב הזה סיבה ממש טובה. פעם זו דמות שלא ברור לך מה היא אמורה לעשות עכשיו, פעם זו העלילה שפנתה למקום שלגמרי לא התכוונת אליו, פעם זו הבדידות הזאת, השאלות שעולות – שאין על מי לדבר איתן, וכל כך הרבה פעמים זה החיים. האיש, האישה, הילד המתבגר, התינוקת שלא ישנה בלילה, העבודה, העבודה, העבודה… והחלום הקטן-גדול הזה של ספר שנושא את השם שלך על מדפים של חנויות ואנשים – הולך ומתרחק, הולך ונמוג…

זה לא חייב להיות ככה.

אפשר להגיע למצב
של כתיבה יום-יומית!

אפשר ללמוד עוד על כתיבה בלי לשלם על זה מחירים מופקעים בכסף ובעיקר בזמן!

אפשר לקבל עידוד ומשוב מחברים כותבים אחרים!

ואפשר לעשות את כל הדברים האלו בזמן ובמקום שמתאימים לך!

365 ימים של כתיבה היא תכנית שמתבססת על ההצלחה של קבוצת הפייסבוק "אתגר 30 ימים של כתיבה", שהצליחה לגרום לאנשים לסגל לעצמם הרגלי כתיבה ולשפר את הכתיבה שלהם, ולוקחת את כל הטוב הזה כמה צעדים קדימה!

נעמה מוזס

זו ממש מתנה אמיתית
להיות חלק מהקבוצה הזאת!

נעמה מאיר

גם אני ממליצה בחום. זו הקבוצה שקידמה אותי בכתיבה יותר מכל מקום אחר!

נטלי בירקן

מצטרפת להמלצה חמה על הקבוצה. נוצרה קבוצה מאוד מכילה ואיכותית. שמחה להיות חלק מקבוצה זו.

נעמה מוזס

מתנה אמיתית להיות חלק מהקבוצה הזאת!

נעמה מאיר

גם אני ממליצה בחום. זו הקבוצה שקידמה אותי בכתיבה יותר מכל מקום אחר!

נטלי בירקן

מצטרפת להמלצה חמה על הקבוצה. נוצרה קבוצה מאוד מכילה ואיכותית. שמחה להיות חלק מקבוצה זו.

מתאים לי! אני בפנים!

מטרת העל של התכנית היא לגרום לכם לכתוב יותר.
אני רוצה לעזור לכם להכניס יותר ויותר כתיבה לחיי היומיום, לשפר את הכתיבה שלכם, ולסיים את כתיבת הספר או הסיפור (או קובץ הסיפורים) שאתם עמלים עליו.

איך נעשה את זה?

מתאים לי! אני בפנים!

בין הנושאים שעסקנו ונעסוק בהם בתכנית: אמנות החיקוי, איך כותבים דמויות, איך כותבים עלילה, מה זה סאבטקסט ואיך מיצרים אותו, איך כותבים קונפליקטים, תיאורים, שפת גוף, תמה ואיך חושפים אותה, איך משלבים הומור, טכניקות כתיבה שונות, עריכה עצמית ועוד ועוד.

תכלס, מה זה נותן לי?

מטרת העל של התכנית היא לעזור לך להשלים את הספר שלך. חד-משמעית. ההשתתפות בתכנית תעזור לך להתמיד בכתיבה ולשפר אותה, ולהגיע בסופו של דבר לספר שלם וטוב יותר.

כמה זמן נמשכת התכנית הזאת?

ההרשמה היא לשנה מראש (ואפשר לחלק ל-12 תשלומים), אבל התוכנית לא תיגמר בסוף השנה, ואפשר להמשיך הלאה לשנה נוספת. התכנים לא יחזרו על עצמם, וגם אם נחזור לעסוק באותם נושאים – זה יהיה מכיוון אחר וברמה גבוהה יותר.

למה לא לעשות את זה לבד?

קשה לכתוב לבד. הלבד הזה מוביל לחודשים ארוכים בלי כתיבה. כשעובדים יחד – יש את מי לשאול שאלות, יש ממי לקבל משוב, יש תמיכה גדולה של הקבוצה, ויש הרבה הרבה פחות בדידות.

במה זה טוב יותר מסדנת כתיבה סטנדרטית?

בתוכנית הזאת אנחנו מדברים על לפחות שנה של קשר יומיומי שיעזור לכם לפתח הרגלי כתיבה. אתם מקבלים את כל החומרים שאנחנו לומדים אליכם הביתה למייל, לתזכורת ולשימוש חוזר כאוות נפשכם. אתם חלק מקבוצה אינטליגנטית, תומכת ומהממת שמעניקה משוב נדיב. כל הכיף הזה ב-139 ₪ לחודש בלבד.

איך זה יקדם את הספר שלי?

התוכנית תעזור לך להתמיד בכתיבה. היא תעניק לך כלים לזיהוי של כתיבה טובה וכתיבה פחות טובה, ותעזור לך לשפר את הכתיבה שלך כל הזמן, עד לסוף הטוב!

מתי?

אני אמנם שולחת לכם את החומרים והתרגילים בזמנים קבועים, אבל אתם יכולים להשתמש בהם מתי שתרצו! אתם יכולים להתאים את זה בשלמות לאורח החיים שלכם. אתם יכולים לפתור את התרגילים מיד כשאני שולחת כל אחד מהם, או ביום מרוכז פעם בשבוע או פעם בחודש. זה לגמרי עניין שלכם.

איפה?

בכל מקום שתרצו. במיטה, בכורסה החביבה עליכם, בתור לרופא, בבית קפה… מכיוון שאין לנו מפגשים פיזיים – יש לכם חירות מוחלטת בעניין הזה (וגם חסכתם כסף על דלק וחניה או תחבורה ציבורית).

ואם התחלתי והתחרטתי?

במהלך החודש הראשון שלכם בתכנית – אם הבנתם שזה לא מתאים לכם כרגע – דברו איתי ותקבלו החזר מלא.

עלות התכנית: 139 ₪ לחודש.

ההרשמה לשנה מראש

גם אני רוצה!