זהו! הגענו לסוף אתגר כתיבה מרץ 2018.

כמעט.

הפעם מנה האתגר 26 יום בלבד, לא שלא היה צריך להילחם כל יום על הכתיבה מחדש…

הזוכים באתגר יפורסמו בימים הקרובים, ויזכו בפרסים שהובטחו בפוסט הפותח.

אבל האמת היא שכל מי שהשתתף באתגר הזה זכה: כל מי שהשתתף באתגר, ובאמת הצליח לעמוד במשימה שלו – קידם בהכרח את הכתיבה שלו, וגם סיגל לעצמו הרגלי כתיבה שסביר להניח שלא היו שם קודם. זה לא נכון לכולם, אני יודעת, יש בינינו אנשים שאפשר רק לקנא בהם…

אני מודה לכל אחת ואחד מכם על ההיענות לאתגר, ונשארה עוד משימה אחת קטנה אחרונה:

כתבו כאן בתגובות משהו על התחושות במהלך האתגר: הרגע הכי קשה, הרגע הכי קל, הרגע שגרם לכם הכי הרבה גאווה, רגע שהבנתם בו משהו ענק על היצירה שלכם או על עצמכם – אתם בוחרים!

שוב תודה! וכדי שנישאר בקשר:

המשיכו לבקר בקבוצה שלנו בפייסבוק, ומי מכם שעדיין לא רשום לאתר – הירשמו! תמצאו מקום להרשמה בתחתית העמוד הזה (וכל עמוד אחר באתר). כך אוכל לעדכן אתכם אחת בכל פעם שקורים כאן דברים מעניינים… (לא לדאוג, לרוב זה לא יותר מפעם בחודש, אני לא אסתום לכם את המייל…) בהרשמה גם מקבלים גישה לשיעור הראשון מתוך מילים ממכרות – אז שימו לב למייל שיגיע אליכם.

מזכירה: שתפו ברגע חשוב מהחודש האחרון. כאן למטה.

ושוב תודה שהייתם איתנו!

***

עדכון:

זוכרים שבשלב כלשהו לילי עודדה את עצמה במילים "זה לא נגמר עד שאני מנצחת"? – ובכן… לילי היא המנצחת.
והמקום הראשון הזה מגיע לך על חריצות באמת יוצאת מגדר הרגיל, על כתיבה יומיומית ותגובה יומיומית, ומענה על כל התרגילים, ובכלל על כך שאת סמל ומופת לכולנו. דעי לך שאת נותנת לכולנו (לי בטוח) כמויות אדירות של כוח להמשיך! תודה שאת!

במקום השני, נמצאת מירב לוי הנהדרת! אני באמת לא יודעת איך את עושה את זה בחודש שלפני פסח, עם שמונה ילדים בבית בגילים שעדיין מחייבים עירנות שיא…

במקום השלישי נמצא צבי בינדר, וכמה אני מתרגשת בשבילך שהצלחת סוף סוף לחזור לכתב היד ההוא שייסר אותך ולפענח אותו. אין לי שום ספק שתצליח לסיים אותו במהרה!

תודה רבה לכולכם על ההשתתפות, על המחויבות, על שאתם כאן, ועל שכל כך טוב לנו כאן יחד! אני מעריכה כל אחד מכם!