היכל התהילה – ספריהם של משתתפי הכנס

הלמות פרסות | אורלי אגרנט (השתתפה בכנסים 2015, 2016, 2017)

נערה חסרת בית משוטטת בין גבעות ראש פינה ויער ביריה, עטופה באילמותה. ניר, בעל חווה ורוכב על סוס, נתקל בצעירה ומכאן והלאה משתנים חייהם. סודות אפלים, רכיבה טיפולית, מעגל חברים הדוק ותומך, התבגרות והתפכחות, קונפליקטים וסערות נחשפים לאיטם בסיפור, בין יומן לבין עלילה המתרחשת בהווה.

לרכישה

לוכד עיניים | איתן אורנשטיין (השתתף בכנס 2016)

איתן מאפיין את עצמו כ'משוטט ומתבונן'. נקודת המבט שלו מעוגנת במציאות, ובאותה נשימה גם מפליגה לאיים רחוקים של זמן ודמיון. הדמויות בסיפורים חוקרות קשת רחבה של נושאים: אהבה ואובדנה, החיפוש אחר הנעלם, היסוס ותעוזה, עוורון והתפכחות, ונוסטלגיה מול הכאב של הווה. כששואלים אותו – אתה מכיר את האנשים המופיעים בסיפורים? עונה איתן, כמה מהן כן. ואלה שלא – הייתי מאוד רוצה לפגוש אותם.

לרכישה

אמא קסומה | אתי אלבוים (השתתפה בכנסים 2016, 2017)

סדרת פנטזיה לילדים על אמא רגילה, שקוסמים הופכים אותה להיות בגיל של ילדיה. הסדרה עוסקת בקשר שבין קוסמים ובני אדם ובקסם הגדול ביותר בחיינו – האהבה והקשר שבין הורים וילדים. בהוצאת "ידיעות ספרים". הספרים השתתפו ב"מצעד הספרים". בקרוב הספר החמישי בסדרה!

לרכישה

נערה באושוויץ | אתי אלבוים (השתתפה בכנסים 2016, 2017)

ספר עדות על השואה שחובר על ידי שרה ליבוביץ ובתה אתי אלבוים ומביא את סיפורה של שרה כנערה בת 16, שנותרה יחידה מכל משפחתה, שרדה את אושוויץ-בירקנאו והפכה לאשת עדות. בהוצאת "ידיעות ספרים". השתתף ב"מצעד הספרים". מתאים מגיל 15 ולמבוגרים.

לרכישה