הקלטות כנס נקודת מפנה 1

כתיבה מתוך קהילה ועליה, טכניקות כתיבה מתקדמות, כותבי ביכורים ותעשיית הספרים, ספר ככרטיס ביקור על סטרואידים – אלה הנושאים שהעסיקו אותנו בכנס נקודת מפנה 1, שהתקיים במרץ 2015, בצלו של חוק הספרים שעד היום יש לו מגנים ויש לו אוהדים מושבעים.
כנסי נקודת מפנה נוצרו כדי לתת לכותבים מקום ללימוד טכניקות וכלים, למצוא רעיונות חדשים, לקבל מוטיבציה אדירה לכתיבה ויותר מכול – להפיג ליום אחד את בדידות הכותב, להכיר כותבים חדשים כדי להתייעץ איתם בבעיות נושנות, ולחדש כוחות.

ההקלטות הן הקלטות וידיאו.

תוכן ההקלטות:

.

כתיבה מתוך קהילה ועליה – אמילי עמרוסי
.
אמילי עמרוסי מדברת על ספרה "תריס" ועל תהליך הכתיבה שלו, על משקפי הזר, צנזורה עצמית, מקורות השראה, התמודדות עם ביקורת, ועוד דילמות שמעסיקות סופרים כשהם כותבים את ספרם הראשון, ולא רק…

טכניקות כתיבה מתקדמות – רחלי לביא
.
איך בעזרת בחירה מדויקת ומדוקדקת של מילים פונים אל הרגש של הקורא, סוחפים אותו אל תוך הספר ומאלצים אותו להמשיך לקרוא עד העמוד האחרון.

כותבי ביכורים ותעשיית הספרים – פאנל בהשתתפות רותם סלע, יוסי סוכרי, רוני גלבפיש ודורון קריספין
.
איך מתמודדים עם השלכות חוק הספרים בפרט ועם שיווק ומכירה של ספרים בכלל? האם ספרים דיגיטליים הם פתרון? מהן האפשרויות שעומדות בפני כותבי ספרי ביכורים ואיך הם
יכולים להגדיל את הסיכויים שלהם לצאת לאור?

ספר ככרטיס ביקור על סטרואידים – ד"ר עו"ד יניב זייד
.
איך תקדמו את הספר שלכם ואיך תשתמשו בו כדי לקדם את עצמכם?

עלות ההקלטות:

.

97.₪.

התוכן דיגיטלי. לאחר התשלום יישלח אליכם קישור לצפייה.
הקישור פתוח ללא הגבלת זמן.

לרכישה
לקבלת פרטים על סדנאות נוספות:

מוצרים דומים

"תודה רבה. נהניתי מאוד. במיוחד מד"ר זייד שיש בו אנרגיה מדבקת. גם מחוקי הכתיבה וההמלצה להימנע מקלישאות שאת נתת. היו המון דעות לכאן ולכאן, להפיק לבד ספר מול לנסות בכל הכוח מול הוצאה מוכרת. אני בעיצומה של כתיבת ספר ביכורים, וההפקה עוד מעבר לאופק, אבל טוב להבין מראש לאן הדברים הולכים."