זהו, נגמר!

ומרוב עומס במהלך הכנס – לא יצא לנו לחגוג יחד את העובדה ששוב כתבנו יותר ממה שאנחנו כותבים בדרך כלל – מי שעמדו באתגר בוודאי, אבל גם מי שלא הצליחו להגיע עד הסוף.

אני מודה לכולכם על ההיענות! זה לא ברור מאליו שמכריזים על משהו ואנשים מצטרפים, בעיקר כשמכריזים על משהו שדורש עבודה… וזה מאוד מרגש ומשמח.

כמו תמיד – כל מי שהשתתף וכתב יותר הודות לאתגר – זכה. מי שפיתח הרגלי כתיבה – על אחת כמה וכמה.

בנוסף לכך, יש לנו שלוש זוכות רשמיות, שהצליחו להתמיד בכתיבה ובפתרון התרגילים יותר מכולם:

במקום הראשון נמצאת לילי מילת – שזכתה בכרטיס כניסה זוגי לכנס הבא. וכדאי לכם לדבוק בה לא רק בגלל הסיכוי שהיא תחלוק אתכם את הזכייה, אלא גם כי אני לא מאמינה שאפשר להיות איתה ולא להידבק לפחות בקמצוץ מהמרץ וההתמדה שלה.

למקומות השני והשלישי הגיעו שרה עוזרי ואורית וינגרטן – וזכו בשני דיסקים של הקלטות הכנסים הקודמים.

***

בכל פעם שנגמר אתגר – יש לי תחושות מעורבות… מצד אחד זו הרגשה ממש טובה – הנה הצלחנו שוב להרים את הפרויקט הזה ולעמוד בו ולהיות שם זה למען זה, וכל היופי הזה והתמיכה והשיתוף שעושים את הכתיבה בפרט ואת החיים בכלל קצת יותר נעימים, וכמה נפלא ומדהים; ומצד שני – זה נגמר. והריק הזה מאוד מאוד נוכח. ואני יודעת שלא רק אני מרגישה את זה. אני שומעת עוד ועוד אנשים ששואלים מתי האתגר הבא.

ולכן החלטתי לפתוח תוכנית נוספת, למי שמעוניין להשתתף באתגר שנתי מתמשך.

אני קוראת לו בשם הלא מקורי: אתגר 365 ימים של כתיבה, ממש כמו האתגר הזה, אבל הכללים שלו יהיו מעט שונים.

קשה לכתוב כל יום-כל יום במשך חודשים ושנים, וגם לא בטוח שזה קריטי. זה בסדר גמור לכתוב גם ארבעה ימים בשבוע. וגם שלושה זה יופי לגמרי. ולכן, באתגר הזה – כל אחד מחליט לעצמו כמה הוא כותב ומתי בדיוק זה קורה, ומסמן את הדברים לעצמו.

מה שנעשה יחד הוא ללמוד בכל חודש דברים חדשים שאני מאמינה שישפרו את הכתיבה של כולנו.

בכל חודש אשלח לכם חוברת ובה נושא חדש, ותרגילים שמתאימים לנושא הזה שילוו אתכם לאורך כל החודש.

בתחילת כל חודש, אחרי שקיבלתם את החוברת והיה לכם זמן להציץ בה – נקיים שיעור אינטרנטי ובו אסביר את הנושא החדש, ואתם תוכלו לשאול את כל השאלות שעולות לכם.

נעשה שיעור אינטרנטי נוסף בסוף החודש, ובו נסכם את הנושא.

במהלך החודש כולו נדון בתרגילים ונשתף זה את זה בקבוצת פייסבוק מיוחדת, סגורה למשתתפי התוכנית בלבד. שם נוכל כולנו להגיב על התרגילים, אענה על שאלות ואתן משוב לעבודה שלכם.

בקרוב יהיה כאן דף שיסביר לעומק את התוכנית, אבל אני מזמינה אתכם להצטרף כבר עכשיו, בלחיצה כאן.

מחכה לכם! יהיה כיף!