תחרות הסיפורים הקצרים לפרס אלמוג יוצאת לדרך!

מה זה בעצם?

תחרות הסיפור הקצר לפרס אלמוג מתקיימת זו השנה השלישית. התחרות מתקיימת במסגרת אירועי כנס נקודת מפנה (שיתקיים השנה בפעם החמישית). היא מנוהלת על ידי נדב אלמוג, ונקראת על שם אביו, רם אלמוג ז"ל. משתתפי התחרות מתבקשים לכתוב סיפור שאורכו לא יעלה על 2000 מילים בהשראת תמונה. הזוכים מוכרזים ומקבלים תעודות ופרסים במהלך כנס נקודת מפנה. עוד על התחרות קראו באתר התחרות.

מה צריך לעשות?

כתבו סיפור של עד 2000 מילים, בכל צורה ובכל סגנון, בהשפעת התמונה בפוסט, ושלחו לנו.

שימו לב:

אין רף תחתון למספר המילים בסיפור, אך יש רף עליון! אל תחרגו מ-2000 מילים.

שלחו לנו סיפור חדש! סיפורים שפורסמו לפני התחרות בכל מדיום שהוא – ייפסלו.

התחרות תיפתח ב-6 באוקטובר 2018, ותסתיים ב-30 בנובמבר 2018 בשעה 23:59. (אפשר לשלוח סיפורים לפני התאריך הנקוב, אבל נראה אותם רק עם פתיחת התחרות).

את הסיפורים יש להגיש בקובץ וורד, פונט אריאל, רווח כפול, ללא תמונות ועזרים גרפיים וללא פרטים מזהים. את הפרטים המזהים ופרטי התקשרות כתבו במייל המלווה.

מה עוד חשוב לדעת על התחרות?

זוכי התחרות יוכרזו ויקבלו את התעודות והפרסים בכנס נקודת מפנה.

יש עוד פרטים שכדאי לדעת לגבי התחרות, ותמצאו את כולם כאן.

עוד כמה מילים לגבי הכנס:

כנס נקודת מפנה יתקיים ביום חמישי, 20.12.2018, בבית ציוני אמריקה בתל-אביב, בין השעות 17:00-8:30. גם השנה יש מגוון גדול של מרצים והרצאות לבחירה. דף הכנס כמעט כמעט מוכן, ואני מבטיחה לעדכן כשהוא יהיה לגמרי לגמרי מוכן.

ההרשמה המוקדמת תסתיים ב-6.10.2018, שזה ממש ממש ברוב. ב-7.10.2018 המחיר קופץ ל-330 ₪. אם אתם בעניין – לא כדאי לפספס את ההזדמנות. להרשמה לכנס לחצו כאן.

***

עדכון: התפרסמו הסיפורים הזוכים!

אתם מוזמנים לקרוא אותם באתר מכונת הכתיבה.